Het bestuursorgaan bestaat uit volgende leden:

Bestuurder Functie Begin mandaat Einde mandaat
Hassan Shah Voorzitter 11/03/2018 2024
Addnaan Diwan Ali Penningmeester 8/03/2020 2024
Shirin Ananda Dias Secretaris 8/03/2020 2024
Sultan Diwan Ali Bestuurder 11/03/2018 2024
Afzal Baber Bestuurder 11/03/2018 2024
Hamza Ahmed Sulaiman Bestuurder 11/03/2018 2024
Aadil Diwan Ali Bestuurder 31/03/2021 2025
Athreya Rajaraman Bestuurder 31/03/2021 2025
Shweta Sinha Bestuurder 31/03/2021 2025
Soheel Hussain Bestuurder 27/03/2022 2026
Peter Beyen Bestuurder 27/03/2022 2026

 

Het bestuur wordt verkozen door de Algemene Vergadering voor een termijn van vier jaar en kan herkozen worden.

 

Binnen het bestuursorgaan werden volgende verdeling gemaakt van de verantwoordelijkheden.

Commissie Verantwoordelijke
A Competitie Sultan Diwan Ali
B Toernooien Athreya Rajaraman
C Clubondersteuning Hassan Shah
D Trainers & initiatie Aadil Diwan Ali
F Jeugd Soheel Hussain
G Dames  
H Communicatie Peter Beyen
I Infrastructuur / materiaal Addnaan Diwan Ali
J Officials Andrew Scott
K Ethiek, juridisch &

gezond sporten

Shirin Ananda Dias